Klubbat för:
3 800 SEK
1 500 SEK
BYRÅ, 1900-talets början, nyrenässans, vitmålad, 4 lådor, beslag i mässing, höjd ca 103, 94x50 cm
Nyckel finns
Bruksslitage
921951
2021-05-31