Byrå nyrenässans

Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans

Klubbat för:

3 800 SEK

1 500 SEK

BYRÅ, 1900-talets början, nyrenässans, vitmålad, 4 lådor, beslag i mässing, höjd ca 103, 94x50 cm

Nyckel finns

Bruksslitage

921951

2021-05-31