Ewert Karlsson

Ewert Karlsson
Ewert Karlsson
Ewert Karlsson
Ewert Karlsson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EWERT KARLSSON, EWK (1918-2004): Politiker, tusch på papper, monogramsignerad och daterad EWK-88, ca 48x52 cm

921963

2021-05-31