Lampbord

Lampbord
Lampbord
Lampbord
Lampbord
Lampbord
Lampbord
Lampbord
Lampbord

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LAMPBORD 2 st, 1900-tal, förgylld metall och glas, höjd 58, 56x41 cm

921966

2021-05-31