Herrbetjänt med byxpress

Herrbetjänt med byxpress
Herrbetjänt med byxpress
Herrbetjänt med byxpress
Herrbetjänt med byxpress
Herrbetjänt med byxpress
Herrbetjänt med byxpress
Herrbetjänt med byxpress
Herrbetjänt med byxpress
Herrbetjänt med byxpress
Herrbetjänt med byxpress
Herrbetjänt med byxpress
Herrbetjänt med byxpress

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERRBETJÄNT, 1900-talets andra hälft, Windsor, fanerad i mahogny, med elektrisk byxpress, höjd ca 101 cm

Bruksslitage

921979

2021-05-31