Allmoge bänk

Allmoge bänk
Allmoge bänk
Allmoge bänk
Allmoge bänk
Allmoge bänk
Allmoge bänk
Allmoge bänk
Allmoge bänk
Allmoge bänk
Allmoge bänk

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BÄNK, 1800-tal, allmoge, furu, höjd ca 44, 205x26 cm, specialtillverkad dyna från Svenkt Tenn medföljer, klädd i textil "Aristidia"

Bruks- och åldersrelaterat slitage, kompletterad

921981

2021-05-31