Svenolov Ehrén färgträsnitt

Svenolov Ehrén färgträsnitt
Svenolov Ehrén färgträsnitt
Svenolov Ehrén färgträsnitt
Svenolov Ehrén färgträsnitt
Svenolov Ehrén färgträsnitt
Svenolov Ehrén färgträsnitt

Klubbat för:

950 SEK

1 500 SEK

SVENOLOV EHRÉN (1927-2004): Stockholmsmotiv, signerad och daterad Svenolof Ehren-76, numrerad 7/360, färgträsnitt, bildmått 28x75 cm

921992

2021-05-31