Klubbat för:
950 SEK
1 500 SEK
SVENOLOV EHRÉN (1927-2004): Stockholmsmotiv, signerad och daterad Svenolof Ehren-76, numrerad 7/360, färgträsnitt, bildmått 28x75 cm
921992
2021-05-31