Svenolov Ehrén träsnitt

Svenolov Ehrén träsnitt
Svenolov Ehrén träsnitt
Svenolov Ehrén träsnitt
Svenolov Ehrén träsnitt

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVENOLOV EHRÉN (1927-2004): Stockholmsmotiv, signerad Svenolov Ehrén -77, färglitografi, numrerad 7/360, bildmått ca 37x61 cm

921993

2021-05-31