Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
SVENOLOV EHRÉN (1927-2004): Stockholmsmotiv, signerad och daterad Svenolof Ehren -80, numrerad 12/360, bildmått ca 38x55 cm
921994
2021-05-31