Svenolov Ehrén träsnitt

Svenolov Ehrén träsnitt
Svenolov Ehrén träsnitt
Svenolov Ehrén träsnitt
Svenolov Ehrén träsnitt

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

SVENOLOV EHRÉN (1927-2004): Stockholmsmotiv, signerad och daterad Svenolof Ehren -80, numrerad 12/360, bildmått ca 38x55 cm

921994

2021-05-31