Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
HANS ERIK ERIKSSON (1921-1997): Segelbåtar i hamn, , signerad och daterad Hans Erik Eriksson 1957, olja på papper, bildyta ca 22x44 cm
Zustandsbeschreibung
921995
2021-05-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner