Rottingkorg 1900-tal

Rottingkorg 1900-tal
Rottingkorg 1900-tal
Rottingkorg 1900-tal
Rottingkorg 1900-tal
Rottingkorg 1900-tal
Rottingkorg 1900-tal
Rottingkorg 1900-tal
Rottingkorg 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ROTTINGKORG, 1900-talets andra hälft, höjd ca 52, 86x55 cm

Bruksspår

921998

2021-05-31