Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PIERRE FORSSELL, ljusstakar, 1 par, mässing, cylinderformad bas, stämplade Skultuna 1607 Sweden, P Forsell, höjd ca 20,5 cm
Slitage
922021
2021-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här