Pierre Forssell

Pierre Forssell
Pierre Forssell
Pierre Forssell
Pierre Forssell
Pierre Forssell
Pierre Forssell
Pierre Forssell
Pierre Forssell

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIERRE FORSSELL, ljusstakar, 1 par, mässing, cylinderformad bas, stämplade Skultuna 1607 Sweden, P Forsell, höjd ca 20,5 cm

Slitage

922021

2021-05-31