Oljemålning
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Porträtt av Johan Kasimir av Pfalz-Zweibrücken (1589-1652), olja på duk, uppfordrad, ca 77x58 cm
PROVENIENS: Enligt uppgift (märkt a tergo) Friherrinnan Else Åkerhielms samlingar
922023
2021-05-31