Fåtöljer
2021-05-31
922042
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, betsade, 1900-talets början, ställbar rygg, röd klädsel, sitthöjd ca 37 cm
Smärre slitage