Scrolls 1800-tal

Scrolls 1800-tal
Scrolls 1800-tal
Scrolls 1800-tal
Scrolls 1800-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SCROLLS, 1 par, 1800-tal, motiv av figurscener, handkolorerade gravyrer, monterade på duk, ca 95x55 cm

Fragment, skador

922043

2021-05-31