Klubbat för:
4 000 SEK
1 500 SEK
SIDEBOARD, 1900-talets mitt, fanér i ek, skjutdörrar med bakomvarande hylla, mitten med 4 lådor, höjd ca 72, 183x45 cm
Slitage, märken, mindre skador
922049
2021-05-31