Sideboard 1900-talets mitt

Sideboard 1900-talets mitt
Sideboard 1900-talets mitt
Sideboard 1900-talets mitt
Sideboard 1900-talets mitt
Sideboard 1900-talets mitt
Sideboard 1900-talets mitt
Sideboard 1900-talets mitt
Sideboard 1900-talets mitt
Sideboard 1900-talets mitt
Sideboard 1900-talets mitt
Sideboard 1900-talets mitt
Sideboard 1900-talets mitt
Sideboard 1900-talets mitt
Sideboard 1900-talets mitt
Sideboard 1900-talets mitt
Sideboard 1900-talets mitt
Sideboard 1900-talets mitt
Sideboard 1900-talets mitt
Sideboard 1900-talets mitt
Sideboard 1900-talets mitt

Klubbat för:

4 000 SEK

1 500 SEK

SIDEBOARD, 1900-talets mitt, fanér i ek, skjutdörrar med bakomvarande hylla, mitten med 4 lådor, höjd ca 72, 183x45 cm

Slitage, märken, mindre skador

922049

2021-05-31