Roberto Matta

Roberto Matta
Roberto Matta

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition, signerad, etsning och akvatint på guldpapper,numrerad 41/50, bladmått 44x32 cm

922053

2021-05-31