Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDEBOARD, fanerat i teak, Ulferts Möbler, Tibro, 1960-tal, 4 lådor, skåpsdörrar med hyllinredning, höjd ca 72, 161x52 cm, nyckel medföljer
Ytmärken, slitage
922055
2021-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här