Sideboard teak Ulferts Möbler Tibro

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD, fanerat i teak, Ulferts Möbler, Tibro, 1960-tal, 4 lådor, skåpsdörrar med hyllinredning, höjd ca 72, 161x52 cm, nyckel medföljer

Ytmärken, slitage

922055

2021-05-31