Bordspendyl senempire
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORDSPENDYL, 1800-talets mitt, senempire, emaljerad urtavla med romerska siffror, förgylld och patinerad brons, krönt av kvinnorfigur, höjd ca 34 cm, pendel och nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Renoverad urtavla
922056
2021-05-31