Bordspendyl senempire

Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORDSPENDYL, 1800-talets mitt, senempire, emaljerad urtavla med romerska siffror, förgylld och patinerad brons, krönt av kvinnorfigur, höjd ca 34 cm, pendel och nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Renoverad urtavla

922056

2021-05-31