Valery Chirkov oljemålning

Valery Chirkov oljemålning
Valery Chirkov oljemålning
Valery Chirkov oljemålning
Valery Chirkov oljemålning
Valery Chirkov oljemålning
Valery Chirkov oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VALERY CHIRKOV (Ryssland född 1943): "Composition", signerad V.Chirkov, olja på duk, 69x54 cm

922061

2021-05-31