Stig "Slas" Claesson färglitografi
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STIG CLAESSON "SLAS" (1928-2008): (5) "Vårdagjämning Skeppsholmen 1981", signerade och daterade Stig Claesson -81, 112/150, färglitografi, bladmått ca
Smärre gulnader o smärre fläckar i marginal
922064
2021-05-31