Bengt Ossler oljemålning

Bengt Ossler oljemålning
Bengt Ossler oljemålning
Bengt Ossler oljemålning
Bengt Ossler oljemålning
Bengt Ossler oljemålning
Bengt Ossler oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT OSSLER (1932-1998): Hamnmotiv, signerad Ossler, olja på pannå, ca 34x46 cm

922077

2021-05-31