Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅP, 1800-tales slut, valnötsfanér, svärtade detaljer, beslag i mässing, höjd 156, 75x47 cm, nyckel medföljer
skador, saknar delar, slitage
922097
2021-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här