Skåp 1800-tal

Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅP, 1800-tales slut, valnötsfanér, svärtade detaljer, beslag i mässing, höjd 156, 75x47 cm, nyckel medföljer

skador, saknar delar, slitage

922097

2021-05-31