Kanna stop och oljelampa tenn
Valmis
2021-05-31
922109
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
KANNA, OLJELAMPA, STOP, 2 st, tenn, 1800-tal, höjd ca 19-24 cm
Bucklor och lagningar