Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
KANNA, OLJELAMPA, STOP, 2 st, tenn, 1800-tal, höjd ca 19-24 cm
Zustandsbeschreibung
Bucklor och lagningar
922109
2021-05-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner