Kanna stop och oljelampa tenn

Kanna stop och oljelampa tenn
Kanna stop och oljelampa tenn
Kanna stop och oljelampa tenn
Kanna stop och oljelampa tenn
Kanna stop och oljelampa tenn
Kanna stop och oljelampa tenn
Kanna stop och oljelampa tenn
Kanna stop och oljelampa tenn
Kanna stop och oljelampa tenn
Kanna stop och oljelampa tenn
Kanna stop och oljelampa tenn
Kanna stop och oljelampa tenn
Kanna stop och oljelampa tenn
Kanna stop och oljelampa tenn
Kanna stop och oljelampa tenn
Kanna stop och oljelampa tenn
Kanna stop och oljelampa tenn
Kanna stop och oljelampa tenn

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

KANNA, OLJELAMPA, STOP, 2 st, tenn, 1800-tal, höjd ca 19-24 cm

Zustandsbeschreibung

Bucklor och lagningar

922109

2021-05-31