Rökelsekar mässing

Rökelsekar mässing
Rökelsekar mässing
Rökelsekar mässing
Rökelsekar mässing
Rökelsekar mässing
Rökelsekar mässing
Rökelsekar mässing
Rökelsekar mässing
Rökelsekar mässing
Rökelsekar mässing

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖKELSEKAR, 1900-talets första hälft, mässing, höjd ca 85 cm

Brukslitage, smärre märken och fläckar

922113

2021-05-31