Stemcups och mindre assietter

Stemcups och mindre assietter
Stemcups och mindre assietter
Stemcups och mindre assietter
Stemcups och mindre assietter
Stemcups och mindre assietter
Stemcups och mindre assietter
Stemcups och mindre assietter
Stemcups och mindre assietter
Stemcups och mindre assietter
Stemcups och mindre assietter

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEMCUPS, MINDRE ASSIETTER, 14 dlr., porslin, Kina, 18/1900-tal, diameter ca 8-13 cm

Nagg

922121

2021-05-31