Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JOSEF FRANK, serveringsvagn, Firma Svenskt Tenn, modellnummer B 756, fanerad med körsbär, fotavslut i mässing, hjul i gummi, höjd ca 66, 90x80 cm (skivan i utfällt läge)
Bruksslitage
922142
2021-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här