Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD / KAKELPLATTOR, 36 kakelplattor, Delft, 16/1700-tal, infällda i soffbord, rokoko-stil, 1900-tal
höjd 64, 100 x 61 cm.
Bruksslitgage, kakelplattor med vissa skador
922152
2021-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här