Kakelplattor / Soffbord

Kakelplattor / Soffbord
Kakelplattor / Soffbord
Kakelplattor / Soffbord
Kakelplattor / Soffbord
Kakelplattor / Soffbord
Kakelplattor / Soffbord
Kakelplattor / Soffbord
Kakelplattor / Soffbord
Kakelplattor / Soffbord
Kakelplattor / Soffbord

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD / KAKELPLATTOR, 36 kakelplattor, Delft, 16/1700-tal, infällda i soffbord, rokoko-stil, 1900-tal
höjd 64, 100 x 61 cm.

Bruksslitgage, kakelplattor med vissa skador

922152

2021-05-31