Hängskåp

Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÄNGSKÅP, 1800-tal , imitiationsbemålat, polykrom dekor av stiliserad kurbits, höjd 62, 54x23 cm

Bruksslitage, senare bemålning, ej tillhörande nyckel, saknar lås

922165

2021-05-31