Fåtöljer Louis Seizestil
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, bemålade och bronserade, 1900-talets början, Louis Seizestil, skuren dekor, armlän med bockhuvuden, rotting, svängd form, sittplymå, sitthöjd ca 44 cm
Rottingen med smärre skador, klädsel med skador
922167
2021-05-31