Fåtöljer Louis Seizestil

Fåtöljer Louis Seizestil
Fåtöljer Louis Seizestil
Fåtöljer Louis Seizestil
Fåtöljer Louis Seizestil
Fåtöljer Louis Seizestil
Fåtöljer Louis Seizestil
Fåtöljer Louis Seizestil
Fåtöljer Louis Seizestil
Fåtöljer Louis Seizestil
Fåtöljer Louis Seizestil

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, bemålade och bronserade, 1900-talets början, Louis Seizestil, skuren dekor, armlän med bockhuvuden, rotting, svängd form, sittplymå, sitthöjd ca 44 cm

Rottingen med smärre skador, klädsel med skador

922167

2021-05-31