ARNE JACOBSEN stolar sjuan

ARNE JACOBSEN stolar sjuan
ARNE JACOBSEN stolar sjuan
ARNE JACOBSEN stolar sjuan
ARNE JACOBSEN stolar sjuan
ARNE JACOBSEN stolar sjuan
ARNE JACOBSEN stolar sjuan
ARNE JACOBSEN stolar sjuan
ARNE JACOBSEN stolar sjuan
ARNE JACOBSEN stolar sjuan
ARNE JACOBSEN stolar sjuan
ARNE JACOBSEN stolar sjuan
ARNE JACOBSEN stolar sjuan

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ARNE JACOBSEN, (5) "Sjuan", Fritz Hansen, 1970-tal, helklädd stome i turkost läder, sitthöjd ca 45 cm

PROVENIENS:
Hotell Foresta, Lidingö

Slitage, skador

922172

2021-05-31