Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
KONSOLBORD, förgyllt och bronserat, 1700-talets slut, gustavianskt, skuren dekor, profilerad skiva i kalksten, höjd ca 80, 48x30 cm
Sprickor, retuscher, bortfall
922173
2021-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här