Konsolbord 1700-tal gustavianskt

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

KONSOLBORD, förgyllt och bronserat, 1700-talets slut, gustavianskt, skuren dekor, profilerad skiva i kalksten, höjd ca 80, 48x30 cm

Sprickor, retuscher, bortfall

922173

2021-05-31