Skulptur Stanislaw Wysocki

Skulptur Stanislaw Wysocki
Skulptur Stanislaw Wysocki
Skulptur Stanislaw Wysocki
Skulptur Stanislaw Wysocki
Skulptur Stanislaw Wysocki
Skulptur Stanislaw Wysocki
Skulptur Stanislaw Wysocki
Skulptur Stanislaw Wysocki
Skulptur Stanislaw Wysocki
Skulptur Stanislaw Wysocki
Skulptur Stanislaw Wysocki
Skulptur Stanislaw Wysocki
Skulptur Stanislaw Wysocki
Skulptur Stanislaw Wysocki

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STANISLAW WYSOCKI (Polen, född 1949): Kvinnofigur, signerad och daterad Stan Wys 1994, numrerad V/VIII, patinerad brons, höjd inkl stensockel ca 18 cm

922182

2021-05-31