Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ESTRID ERICSON, Firma Svenskt tenn, ask i form av ett hjärta, stämplar, 1960, tenn, ca 8x7 cm
Bruksslitage
922192
2021-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här