Estrid Ericson Firma Svenskt tenn hjärta

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ESTRID ERICSON, Firma Svenskt tenn, ask i form av ett hjärta, stämplar, 1960, tenn, ca 8x7 cm

Bruksslitage

922192

2021-05-31