Nils Nixon

Nils Nixon
Nils Nixon

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NILS NIXON (1912-1998): Komposition mot blått, signerad och daterad Nixon -51, numrerad 76/115, färgserigrafi, bildmått ca 41x31 cm

922223

2021-05-31