Matisse efter SPADEM 1971

Matisse efter SPADEM 1971
Matisse efter SPADEM 1971
Matisse efter SPADEM 1971
Matisse efter SPADEM 1971

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HENRI MATISSE, efter, Nu bleu I / Blue nude I, signerad och daterad i trycket -52, SPADEM 1971, printed in France, reproduction serigraphie, bladmått ca 58x44 cm

SPADEM: Société de la Propriété Artistique et des Dessins et Modèles

Mindre ytskada, vågigt

922224

2021-05-31