Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
4 500 SEK
BJÖRN WIINBLAD, ljusstake i form av ryttare, fajans tennglaserad i grönvitt, monogramsignerad samt daterad -68, L5.6, stämplad "Det blaa hus Danmark", höjd ca 40 cm
Obetydligt slitage.
922229
2021-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här