Björn Wiinblad ljusstake

Björn Wiinblad ljusstake
Björn Wiinblad ljusstake
Björn Wiinblad ljusstake
Björn Wiinblad ljusstake
Björn Wiinblad ljusstake
Björn Wiinblad ljusstake
Björn Wiinblad ljusstake
Björn Wiinblad ljusstake

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

4 500 SEK

BJÖRN WIINBLAD, ljusstake i form av ryttare, fajans tennglaserad i grönvitt, monogramsignerad samt daterad -68, L5.6, stämplad "Det blaa hus Danmark", höjd ca 40 cm

Obetydligt slitage.

922229

2021-05-30