Jaques Lagrange

Jaques Lagrange
Jaques Lagrange
Jaques Lagrange
Jaques Lagrange

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JACQUES LAGRANGE, (Frankrike 1917-1995): Semestersabotören, signerad och numrerad Lagrange 4/200 , färgserigrafi, bladstorlek ca 31x42 cm

922238

2021-05-31