Hermann Talvik litografier

Hermann Talvik litografier
Hermann Talvik litografier
Hermann Talvik litografier
Hermann Talvik litografier

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HERMANN TALVIK (Estland, 1906-1984): Figurkompositioner, 2 st, signerade Talvik, litografier, bildmått 47x35 cm, vardera

922262

2021-05-30