Nicolas Sinezouboff

Nicolas Sinezouboff
Nicolas Sinezouboff
Nicolas Sinezouboff
Nicolas Sinezouboff
Nicolas Sinezouboff
Nicolas Sinezouboff

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NICOLAS SINEZOUBOFF (1891-1956): Kanalmotiv, signerad och daterad -47, olja på pannå, ca 39x49 cm

922264

2021-05-31