Uno Vallman pastell

Uno Vallman pastell
Uno Vallman pastell
Uno Vallman pastell
Uno Vallman pastell

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

UNO VALLMAN (1913-2004): "Blåviolett himmel över landskap", signerad och daterad Uno Vallman 1951, pastell, bildmått 53x44 cm

922265

2021-05-30