Cajsa Holmstrand färglitografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CAJSA HOLMSTRAND (född 1956): Utan titel, signerad och daterad Cajsa Holmstrand -81, numrerad 79/100, färglitografi, 32x32 cm

922274

2021-05-31