Evert Lundqvist torrnål

Evert Lundqvist torrnål
Evert Lundqvist torrnål

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EVERT LUNDQVIST (1904-1994): Dukat bord, signerad och numrerad 5/50, torrnål, plåtmått ca 25x20 cm

Gulnader

922278

2021-05-31